Anasayfa
  Hakkımızda
  Kitabım
  Basında Ben
  İletişim
  Ziyaretçi Defteri
 
 
  Merak Ettikleriniz
  Büyü
  Büyü Bozma
  Büyü Nasıl Bozulur?
  Papaz Büyüsü Nedir?
  Büyücü Nedir
  Nazar Nedir
 

Büyü nasıl bozulur ?

 

Büyü çeşitlerine göre değişir büyü bozma işi ilmi havas hocalarına ait bir konudur ve ehli olmayan insan her ne kadar dua ve ayet okursa okusun büyüler bozulmaz.

Örnek; Bir eve bir sinek, kelebek yada haşere girse o haşereye ne yapsanız da onu evinizden çıkaramazsanız ricada etseniz yalvarsanız da ALLAH aşkına yeminde verseniz gitmez, O bir şekilde kendi kendine gelmiştir ama gidiş yolunu bulamaz işte büyü ve cinlerde aynı şekildedir.

Cinler bir insana musallat olur o insana alışır ve kolay kolay o insanı terk etmezler ancak cinleri gönderme yöntemleri vardır bu da bir dua ile olmaz, musallat olmuş cinleri def etmeyi ancak ilmi havas hocaları başarabilir.

Büyü yapılmış olan muskayı yaksanız da o büyü bozulmaz, yok etseniz de bozulmaz ancak o büyünün görevli hadimi (Cini) veya perisini ilmi havas hocası ve işin ehli uzaklaştırabilir,

O zaman büyü ve sihir de iptal olmuş olur bu konular detaylı bir şekilde kitabımızda çok ayrıntılı olarak ve kendi sorunlarınızı çözebileceğiniz şekilde anlatılmıştır.

Kendi sorunlarınızı çözebilmeniz için ilmi havas hocası olmanız gerekmiyor, bu ilmin bütün püf noktalarını bilmenizde gerekmiyor.

Başkalarının sorununu çözmek isterseniz ancak o zaman ilmi havas hocası olmanız gerekir.

Örnek; terzi olmasanız da kendi sökük ve yırtıklarınızı dikebilirsiniz, berber olmasanız da kendinizi tıraş edebilirsiniz, aşçı olmasanız da kendi yemeğinizi yapıp yiyebilirsiniz, bu örnekleri vermemdeki sebep, yazmış olduğum örneklerde olduğu gibi kitabımı da bu işin ehli olmasanız da sorununuzu kendi kendinize çözebileceğiniz şekilde özel olarak hazırladığıma vurgu yapmaktır.

Şöyle ki; Kitabımızdaki özellik şudur, benim kitabımdan hiçbir BÜYÜCÜ YARARLANAMAZ  ancak kişi kendi sorunlarını çözebilir, "ALLAH CC nin izni ile tabiki"

Ben kitabımda kesinlikle hurafe uydurma kulaktan dolma şeyler değil, kitabıma gerçek ve bizzat kendi tarafımdan denenmiş ve kendi yazmış olduğum son derece tesirli basit ve anlayabileceğiniz şekilde örnekler yazdım ve koydum.

Bu işlemler için arapça okumanız ve yazmanızın olması da gerekmiyor. Benim yazmış olduğum muskaların isim yerlerini boş bıraktım, dünyada bu ilime dair yazılmış olan hiçbir kitap da böyle bir kolaylık bulunmamaktadır.

O isim yerlerine, isminizi ilave etmeniz (yazmanız) size kafi gelecektir "elbetteki ALLAH CC nin izni ile" ayrıca  her muradınız için kitabımda ayrı ayrı terkipler hazırladım. Bu terkipleri 35 yıllık araştırmalarım sonucunda yazdım. Bazı örnekler vermek gerekirse, kısmet açıklığı, muhabbet ve sevgi için, cinlerden ve perilerden korunmak için, sihir ve büyülerin iptali için, halk dilinde papaz büyüsü asıl adı ise kara büyü olan büyülerinde iptali için, toplamda Esma-ul hüsna da dahil olmak üzere 256 konuyu 568 sayfalık kitabımda siz sevgili okuyucularımın hizmetine sunuyorum.

Hiç bir büyücüye, medyuma, falcıya, hocaya gitmeden kendi sorunlarınızı kendi kendinize çözebileceğiniz bu kitaba sahip olmak için aşağıdaki iletişim linkine Tıklayınız..

                                                         İletişim İçin Tıklayınız

Ali Özcan Hoca

GSM: 0532 454 27 83

 

 

 
Copyright©2008-Tüm hakkı saklıdır