Ziyaretçi Defteri

Write a new entry for the Guestbook

 
 
 
 
 

Fields marked with * are required.
Your E-mail address won't be published.
For security reasons we save the IP address 93.89.225.254.
It's possible that your entry will only be visible in the guestbook after we reviewed it.
We reserve the right to edit, delete, or not publish entries.
48 entries.
Nur Özkan Nur Özkan from Kırşehir wrote on 2 Eylül 2016 at 10:34 am:
Hocam kitabınızı okudum, gerçekten çok faydalı ve sade bir dille yazılmış bir kitap, almayı düşünen herkese tavsiye ediyorum saygılarımla.
Zehra Polat Zehra Polat from İstanbul wrote on 8 Mayıs 2016 at 9:00 pm:
Lise öğretmeniyim. Ömrüm boyunca okuduğum kitabın sayısını ben bile hatırlamıyorum, Ali Özcan Hocamın kitabını okuduğum tüm kitaplara değişmem, harika bir eser, tarif edilmeyecek güzellikte anlaşılır bir dille yazılmış. Kitaptan çok fayda gördüm, yıllarca şarlatanların peşinden boşuna koşmuşuz. Her evde bulunması gereken bir kitap.
Ayşegül Ayşegül from Ankara wrote on 14 Nisan 2016 at 9:46 pm:
Hocam, sesinizi duyduğumda dahi bütün sıkıntılarımı unutuyorum, kitabınızı tam 5 kez okudum, sizinle sohbet etmiş gibi oluyorum. Eserinizi herkese tavsiye ediyorum.
Figen Figen from İzmir wrote on 17 Ekim 2015 at 5:32 pm:
Çok değerli Hocam keşke bitmemiş olsaydı da 1. ve 3. Kitabınızı da temin etme imkânım olsaydı, oradaki yazdıklarınızdan da faydalanabilsem büyük mutluluk olacaktı benim için.
demet demet from tekirdağ wrote on 29 Eylül 2015 at 3:01 pm:
Hocam bende sizi arayacağım.Ziyaretçilerin yazdıklarından çok etkilendim."Dünyada iyi insanlar varmış" demek istiyorum.Hayırlı günler..
Sevda Sevda from Kirklareli wrote on 14 Eylül 2015 at 4:12 pm:
Kitabinizi aldim hocam ins yarin uygulamaya basliyorum dualarinizi eksik etmeyin
Nazlı Akay Nazlı Akay from İstanbul wrote on 9 Eylül 2015 at 11:41 pm:
Sayın hocam, kitabınız çok güzel. Bütün arkadaşlarıma tavsiye ediyorum. Ellerinizden öperim. Saygılarımla
Şehriban Şehriban from Konya wrote on 9 Eylül 2015 at 11:40 pm:
Değerli hocam çok çok iyi bir insansınız. kitabınızdan da faydalandım. sizinle de defalarca konuştum. nasihatleriniz çok güzel. sizi tanıdıktan sonra hayata ve dinime bağlandım.
Filiz Filiz from Adana wrote on 9 Ağustos 2015 at 8:28 pm:
Değerli hocam siz bir dahisiniz.Allah sizden razı olsun.Kitabınızı aldım önce Allah'ımın sayesinde sonra kitabınız vesile oldu.5 yıldır ayrı kaldığım eşimle birleştim.Hem de sizin tarif ettiğiniz bir duayla başardım.Eşi benzeri olmayan bir kitap yazmışsınız.Tam 13 tane hoca, sahtekarları tarafından dolandırıldım.Son anda sizin kitabınızı aldım iyiki de almışım.Ömür boyu duacınızım.
bahar bahar from istanbul wrote on 9 Ağustos 2015 at 8:12 pm:
Değerli hocam sayın Ali Özcan Bey.allahın rahmeti ve bereketi üzerinize olsun.Allahım sizi ve ailenizi her türlü kötülüklerden korusun işallah.Siz ne kadar babacan ne kadar samimi bir insansınız allahım selamet versin.Bir insan hic bıkmaz mı siz hic bıkmadınız ne zaman aradıysam hep baktınız telefonlarıma allah razı olsun.internet sitenizde de çok güzel bilgiler paylaşmışsınız.iyiki internette sayfanızı gördüm ve kitabınızı iyikide almışım.karanlık dünyam aydınlandı önce rabbimin sora sizin sayenizde.ben de yavrularımda o kadar çok faydalandık ki kitaptan bunu anlatacak kelime bulamıyorum.anlatılmaz da zaten yaşanır.her türlü sıkıntılarımızdan kurtulduk sayenizde.mübarek ellerinizden öpüyorum.siz elleri değil ayakları öpülecek bir insansınız siz kanatsız bir meleksiniz.her ibadetimin arkasından her gün dualarımdasınız.en kısa zamanda izniniz olursa gelip o nur yüzünüzü görmek istiyorum.size minnettarım hocam.harikulade bir kitap olmuş gerçekten.başarılarınızın devamını dilerim.allaha emanet olun yüce insan Ali Hocam.
Akın Akın from İstanbul wrote on 21 Temmuz 2015 at 12:13 am:
Değerli hocam siz gerçekten çok çok değerli bir insansınız. Ben de ilahiyatçıyım, öğretim üyesiyim. Birçok kitap yazılmıştır hepsine de şah eser derler bu basmakalıp bir sözdür ama sizin kitabınız gerçek anlamda tam bir şah eser. Birçok havas kitabı,dua kitabı okudum ama bu kitap açık bir dille yazılmış herkesin anlayacağı bir şah eser olmuş. Kitabınızın 1 sayfasına bile değer biçilemez. Rabbimin izniyle 3 yıldan beri başvurmadığım hoca kalmadı tabi ki hiçbiri de hoca değilmiş sonradan anladım. Önce Rabbim sonra kitabınız sayesinde sizin de kitapta tarif ettiğiniz gibi sorunum 7 günde çözüldü.Bu yaz kabul ederseniz gelip o mübarek ellerinizden öpeceğim. Rabbim size sağlıklı uzun ömürler versin.Düşmanlarınızı mağlup eylesin inşaallah.Amin diyorum.
dr sevinç dr sevinç from kayseri wrote on 30 Haziran 2015 at 2:06 am:
Değerli hocam ali özcan bey.kitabınızı o kadar samimi bir şekilde yazmışsınız ki sizi kutlarım.sayenizde mesleğimde daha başarılıyım.bütün sıkıntarımdan kurtulmuş bir vaziyette sakin ve huzurluyum.allah razı olsun.başarılarınızın devamını dilerim. Dr Sevinç.  Kayseri
aytul yilmaz aytul yilmaz from kocaeli wrote on 27 Haziran 2015 at 4:20 am:
Hocam kitaplarinizi okumadim ama en kisa surede okucam.Daha önce hic gòrmemistm.Suan dikkati mi cekti.
sevcan sevcan from kastamonu wrote on 25 Haziran 2015 at 11:51 pm:
Saygıdeğer hocam ali özcan.ellerinizden öperim.o kadar güzel bilgiler paylaşmışsınız ki maşallah yaşayan ansiklopedi gibisiniz.allah sizi başımızdan eksik etmesin.kitabınoz bir harika.şaheser.siz bir nursunuz.siz bir kanatsız meleksiniz bence.allah bütün dileklerinizi gerçekleştirsin işallah.allah sizden razı olsun hocam.bık.adan usanmadan hep telefonlarıma baktınız.o kadar babacan ve güvenlir bir insansınız allah sizi her türlü kötülüklerden korusun hocam.kitabınızı alıp da fayda görmeyecek birini zannetmiyorum.her sayfası paha biçilemez.o sahtekarları da allah kahretsin işallah hocam.
Nevin Nevin from Edirne wrote on 24 Haziran 2015 at 1:34 pm:
Sayın hocam yıllardır bilgisayar internet kullanırım. Gözüm körmüş sanki sizi internette görememişim. O sahtekarla geçirdiğim zamanlara yanıyorum. Sevgili hocam, nur yüzlü hocam siz bu alemde teksiniz.  Allahım korusun sizi inşaallah.
Osman Osman from Malatya wrote on 15 Haziran 2015 at 11:43 pm:
Hocam ellerinizden öperim. kitabınızın her sayfası şifa... sayın hocam size kayısı göndereceğim lütfen kabul buyurun, afiyetle yiyin, şifa olsun, helal olsun. Beni unutmayın dualarınızda hocam...
Ayşe Ayşe from Aydın wrote on 7 Haziran 2015 at 10:10 pm:
Sayın Hocam, ellerinizden öperim. Sitenizi didik didik inceledim. Siz gerçekten bir filozofsunuz. O kadar cesurca aydınlatıcı bilgiler vermişsiniz ki Rabbim size uzun ömürler versin. Hastanede tedavi görüyorum. Çıktığım zaman ilk işim kitabınızı almak olacak. Siz çok güzel doğru yolu gösteriyorsunuz ama bunu anlayacak kaç kişi var? Bizde de böyle beyinsiz bir gelin var. Fal ile yatar fal ile kalkar. Başı da hiç dertten kurtulmaz. İnsanüstü güçlere sahip olsalar böyle bir yetenekleri olsa o medyum sahtekarlar internete site kurup da müşteri aramazlar. Hep aynı kişiler her gün değişik isimlerle internete ilan veriyorlar. Hiçbirinin ismi bile doğru değil. Haftada bir telefon numarası değiştiriyorlar. 1 aydır tedavi görüyorum. İnternette hepsini aradım hepsi de birbirinden sahtekar. Aynı kişi 7 ayrı isim altında site kurmuş. Boş verin hocam bu akılsız insanlara bir şey anlatmak çok zor. Ne halleri varsa görsünler medyum eşittir dolandırıcı diyorum, anlayan anlasın.
gülperi gülperi from ankara wrote on 3 Haziran 2015 at 4:19 pm:
Değerli hocam ali özcan bey.siz elleri öpülecek tek insansınız.ben sorunuma çare bulursam kurban adamıştım.sizin sayenizde muradıma kavuştum ve adağımıda pazar günü yerine getirdim.iuiki varsınız.derdime derman oldunuz allahın izniyle.allahımda sizin ne gibi arzunuzz varsa tez zamanda yerine getirsin işallah.hocam teksiniz.bütün hocalarında hocasısınız bence.dürüstlüğünüz ve bu kadar doğru olusunuz için sizi canı gönülden kutluyorum ve hayran kaldım.allaha emanet okun hocam.hep dualarımda olacaksınız.kitab8nız da sadece bir kitap değil müzelerde saklanacak bi şaheser bence.
Şehriban Şehriban wrote on 27 Mayıs 2015 at 7:24 pm:
Değerli Hocam Ali Bey, kitabınızla ailem karanlıktan aydınlığa çıktı. Ailecek çok mutluyuz. Sonsuz teşekkürlerimi iletirim. Ömür boyu dua edeceğiz size ve ailenize. 
Ali Ali wrote on 27 Mayıs 2015 at 7:24 pm:
Ali Bey sizi bu alemde tek geçiyorum, teksiniz eşiniz, benzeriniz yok. Bir kitap ancak bu kadar harika yazılabilir. Bugün sizi 6. arayışımdı. Bıkmadan, usanmadan cevap veriyorsunuz. Size gece gündüz dua etsem az gelir ellerinizden öpüyorum.